Novinky
15. apríla 2010

SOITRON hlavným partnerom na Cisco Expo 2010 v Prahe

Letošní 11.ročník konference Cisco Expo 2010, na které se SOITRON představil jako hlavní partner, se uskutečnil ve dnech 14.-15. dubna 2010 v Praze. Nosným tématem konference byla datová centra, virtualizace a cloud služby, prezentace byly také věnované inovacím a trendům v dalších oblastech, jako jsou komunikace a spolupráce uživatelů v IP sítích, bezpečnost sítí, přenos videa, technologie pro poskytovatele služeb a obecné síťové technologie.

Během prvního dne konference si účastníci mohli vybrat z 28. odborných přednášek v sedmi tématických okruzích. V bloku, který se zaměřoval na řešení Unified Communications prezentoval Radomil Kubita ze společnosti SOITRON řešení integrace systému pro rozpoznání hlasu a hlasovou syntézu do prostředí Cisco kontaktních center. Hlavním obsahem druhého dne byly celodenní odborné semináře, tzv. techtoriály.

Cílem konference byla možnost získat nejen informace o trendech v datových centrech, virtualizacich a cloud službách, ale také příležitost setkat se s obchodními partnery a využít možnost získat informace od partnerů konference. Pro tento záměr byl také připraven stánek SOITRONu.