Voice&Video Špecialista/Programátor

Systémový špecialista je zodpovedný za špecializovanú technickú realizáciu projektových a servisných zákaziek v oblasti IPT a kontaktných centier pre zákazníkov spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Technická podpora zákazníkov
  • Získavanie certifikácií v oblasti IPT riešení a kontatných centier
  • Samostatná inštalácia, konfigurácia a návrh IPT riešení a kontaktných center
  • Diagnostika a odstraňovanie porúch HW a SW v hlasových sieťach
  • Vykonávanie detailnej protokolovej analýzy, tvorba riešení pre kontaktné centrá vykonávanie kvalifikovaných školení pre zákazníkov s detailným popisom a vysvetlením technológie účasť na odborných rokovaniach so zákazníkom.
  • Telefonická a e-mailová podpora zákazníkom kvalifikované konzultácie so zákazníkom.
  • Štúdium nových produktov v oblasti VoIP.
  • Technická podpora v rámci organizácie v stanovenom rozsahu.
  • Tvorba projektovej dokumentácie vrátane bezpečnostných projektov testovanie nových produktov.

POŽIADAVKY:

  • SŠ/VŠ technického zamerania so špecializáciou na informačné technológie
  • Minimálne 2 roky praktických skúsenosti v oblasti IT
  • Dobrá znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosti s implementáciou Cisco, Avaya, Asterisk riešení výhodou
  • Znalosť multikanálových kontaktných centier výhodou
  • Znalosť IPT riešení výhodou
  • Znalosť problematiky sieťových technológií, ukončené certifikácie CCNA prípadne CCNA Voice
  • Skúsenosti s Windows Server a Linux OS výhodou
  • Skúsenosti s C#, .NET, JavaScript, HTML5, MS SQL výhodou
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, silná orientácia na zákazníka
  • Analytické a kreatívne myslenie, multi-tasking, proaktívne riešenie problémov
  • Ochota vzdelávať sa a pracovať vo flexibilnej pracovnej dobe

ČO PONÚKAME:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • mladý a dynamický kolektív v integračnej časti našej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (posúvať sa vpred je naša filozofia)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete