Finanční účetní

Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu, který bude samostatně a efektivně zajišťovat účetnictví.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zaúčtování dokladů českých poboček společnosti
  • příprava podkladů pro platební styk
  • zpracování DPH, kontrolního hlášení
  • práce s datovou schránkou
  • komunikace s úřady a dodavateli
  • reporting, časové rozlišení
  • práce s účetním systémem společnosti
  • příprava Silniční daně, výpočet záloh
  • uzávěrkové operace, příprava závěrkových dokumentů, DPPO, spolupráce při auditu s externí společností

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ, ideálně ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky – vítaná
  • PC dovednosti (Word, Excel, Sharepoint)
  • znalosti účetních a daňových zákonů ČR
  • základní znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • pouze HPP, možnost homeoffice
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s programem Microsoft Dynamics AX
  • zkušenost s programem Microsoft Dynamics CRM

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ICT
  • odpovídající platové ohodnocení s vysokou bonusovou složkou
  • profesní růst (školení, semináře, vzdělávaní, literatura)
  • pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění po roceebook, služební mobil
  • příjemné pracovní prostředí a výborný obchodní team
  • sídlo společnosti v Praze 5
  • možnost působení i mimo region Praha