SAP HANA Konzultant

Pre nášho klienta hľadáme konzultanta na zahraničný projekt, so zameraním sa na SAP S/4 HANA, moduly: BI Reporting, CO, FI, ILM, SD/MM, Folder Management.
Je možný aj skrátený úväzok.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • aktívna účasť a zodpovednosť na SAP projektoch (implementácia, support & maintenance a rollouty) v danej oblasti SAP
  • konzultačná činnosť, customizácia, podpora a poradenstvo kľúčových a koncových používateľov, v prípade potreby realizácia školení a prezentácií
  • vytváranie detailnej dokumentácie (požiadavky zákazníka, funkčná špecifikácia, špecifikácie dizajnu, testovacie a školiace materiály, používateľská dokumentácia a pod.)
  • podiel na analýzach a tvorbe nových riešení v danej oblasti SAP
  • rozvoj potrebných produktových modifikácií za účelom klientovej spokojnosti
  • budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi, rozvoj vlastného profesionálneho učenia SAP produktov a technológií
  • presales, práca na ponukách

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)
  • Chuť učiť sa pracovať s novou technológiu SAP S/4 HANA
  • Skúsenosti, či už ako používateľ alebo konzultant s prácou na SAP projektoch minimálne 2 roky – preferovaná oblasť : jedna z uvedených: BI, CO, FI, ILM, SD/PM, Folder Management?
  • Orientácia v relevantných technológiách.
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Proaktivita, samostatnosť pri riešení úloh
  • Schopnosť analyticky myslieť a pracovať v tíme
  • Orientácia na výsledky
  • Ochota cestovať do zahraničia (Rakúsko)
  • Vodičský preukaz :B

ČO PONÚKAME:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť) vo vlastnom školiacom a testovacom stredisku
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete