Marketingový specialista

Hledáme cool part-time markeťáka/markeťačku, který/á umí dobré nápady nejen vymyslet, ale i zrealizovat.

Popis pracovní pozice:

  • Náš nový markeťák/čka bude součástí šestičlenného česko-slovenského týmu, který pomáhá růstu byznysu v Soitronu nejen v Čechách.
  • Pomůže nám při organizaci odborných seminářů a akcí pro zákazníky, proto je časově flexibilní a umí zastoupit či doplnit naši kolegyni v ČR.
  • Má rád/a grafiku, programy jako Adobe Photoshop, Illustrator nebo InDesign mu/jí nejsou cizí a MailChimp a Canvas už použil/a.
  • Nedělá mu/jí problém komunikovat, vyhledávat informace i něco napsat, protože češtinu má v malíčku a v komunikaci s kolegy používá nejen mail, ale také telefon či osobní setkání.
  • Našeho nového/novou marketingového/marketingovou specialistu/ku mají jednoduše lidé rádi.
  • Mzda 150 CZK/hodina

Požadavky:

Co byste měli o Soitron markeťákovi/markeťačce ještě vědět?
Člen našeho marketingového týmu je cool. Má dostatek kreativních nápadů, překypuje ochotou a iniciativou a při provádění zadaných úkolů, byste si ho/ji mohli splést s dobrým projektovým manažerem. Náš markeťák/čka nečeká, koná. Nemusí mít roky zkušeností, důležité je, že má chuť pracovat a svěřené úkoly vždy dotáhne do úspěšného konce. Může stále studovat, ovšem potřebujeme, aby byl/a flexibilní v pracovní době, protože akce se nekonají vždy jen před večerníčkem. Na oplátku budeme flexibilní i my. Nemá problém napsat zajímavý text česky ani v angličtině. Umí si představit, že práce může být i zábavou. Náš markeťák/čka, není jen kolega/kolegyně, ale kamarád/kamarádka. A ve finále, žena či muž, na věku nezáleží už.

Ďalšie pracovné oblasti