Logistik

Do našeho logistického týmu sháníme kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

  • Tvorba nákupních objednávek
  • Příjem a zpracování nákupních objednávek
  • Komunikace s dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Fakturace
  • Nahrávání  faktur do IS
  • Kontrola skladového hospodářství
  • Příjem zboží na sklad
  • Příprava zboží k expedici

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ, ideálně ekonomického zaměření
  • PC dovednosti (Word, Excel, Sharepoint, MS Office)
  • základní znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • pouze HPP
  • znalosti účetních a daňových zákonů ČR – výhoda
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici –  výhoda
  • zkušenost s programem Microsoft Dynamics AX – výhoda
  • zkušenost s programem Microsoft Dynamics CRM – výhoda

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ICT
  • odpovídající platové ohodnocení s vysokou bonusovou složkou
  • profesní růst (školení, semináře, vzdělávaní, literatura)
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění po roce
  • notebook, služební mobil
  • příjemné pracovní prostředí a výborný obchodní team
  • sídlo společnosti v Praze 5
  • možnost působení i mimo region Praha