Logistik

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu Logista, ktorý by komunikoval s dodávateľmi, zastrešil by objednávky a prislúchajúcu administratívu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba nákupných objednávok
  • Príjem a spracovanie nákupných objednávok
  • Práca v Cisco toole
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Fakturácia
  • Nahrávanie faktúr do IS
  • Kontrola skladového hospodárstva
  • Príjem tovaru na sklad

 POŽIADAVKY:

  • SŠ alebo VŠ, ideálne ekonomické zameranie
  • PC zručnosti (Word, Excel, Sharepoint, MS Office)
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka
  • Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
  • Znalost účtovných a daňových zákonov SR – výhoda
  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii –  výhoda
  • Skúsenosť s programom Microsoft Dynamics AX – výhoda
  • Skúsenosť s programom Microsoft Dynamics CRM – výhoda

ČO PONÚKAME:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Ďalšie pracovné oblasti