Business Unit Manažér

Manažér Support Business Unit je zodpovedný za kompletné riadenie zverenej Business Unit vrátane riadenia tímu, tvorby a naplnenia obchodného plánu a prípravu a realizáciu strednodobej obchodnej a produktovej stratégie pre zverenú Business Unit.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Personálne vedenie Business Unit, vrátane plánovania kapacít, rozvoja a efektívneho vyťažovania ľudských zdrojov
  • Zodpovednosť za motiváciu, tréningy a personálny rast zverených zamestnancov
  • V spolupráci s obchodným oddelením identifikácia obchodných príležitostí pre danú BU, príprava obchodného plánu a jeho následné naplnenie
  • V spolupráci s marketingovým oddelením plánovanie a realizácia marketingových aktivít úzko súvisiacich s obchodnými aktivitami zverenej BU
  • V spolupráci s finančným oddelením efektívne riadenie kontrolingu zverenej BU
  • Riadenie produktového portfólia v rámci danej BU, príprava, prezentácia strednodobej produktovej stratégie na základe sledovania technologických trendov a analýzy trhových potrieb a jej následené naplnenie
  • Zodpovednosť za dodávku služieb v zmysle podmienok dohodnutých so zákazníkom.
  • Dohľad nad plnením pracovných úloh vo zverených teamoch.
  • Efektívne riadenie a kontrola pracovníkov oddelenia, zvyšovanie kvality dodávaných služieb.
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a tvorba cenových ponúk.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami a business unitami v spoločnosti Soitron

POŽIADAVKY:

  • Skúsenosti s riadením kolektívu a vedením teamu min. 3. roky
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2)
  • Analytické a logické myslenie, multi-tasking, proaktívne riešenie situácií
  • Skúsenosť so strategickým plánovaním, risk management
  • Schopnosť samostatného rozhodovania sa
  • Profesionálny štýl komunikácie so zákazníkom
  • Schopnosť práce v medzinárodnom prostredí
  • Znalosť ITIL a ITSM výhodou

ČO PONÚKAME:

  • Prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • Možnosť kariérneho rastu – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • Tréningový a rozvojový program (business a produktové tréningy, e-learningy, jazykové kurzy, soft skills tréningy, leadership tréningy…)
  • Rozsiahly benefitný program, so širokou škálou zamestnaneckých výhod
  • Vernostný program pre zamestnancov
  • Finančné ohodnotenie na pozícii a ďalšie výhody:
  • Minimálny hrubý garantovaný plat 2800 EUR/mesačne* + veľmi motivujúca variabilná zložka + firemné auto
    *finančné ohodnotenie na pozícii rastie úmerne so skúsenosťami a schopnosťami kandidáta

Ďalšie pracovné oblasti