Asistent/ka manažmentu

Do nášho Soitron tímu, hľadáme šikového asistenta /asistentku manažmentu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • administratívna podpora manažmentu
  • plnenie úloh zadaných manažmentom spoločnosti
  • spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
  • vítanie a obsluha návštevníkov manažmentu
  • organizovanie stretnutí podľa kalendára, rezervácia a príprava zasadačky
  • tvorba objednávok, zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • samostatná denná komunikácia mailom a telefonicky
  • zabezpečovanie služobných ciest

POŽIADAVKY:

  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (B1)
  • príjemné vystupovanie
  • dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť

ČO PONÚKAME:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Ďalšie pracovné oblasti