Account Delivery Manager

Account Delivery Manager koordinuje poskytovanie služieb zákazníckej podpory. Komunikuje so zákazníkom, manažuje práce a interné procesy so zameraním na poskytovanie profesionálneho a efektívneho supportu pre zákazníkov.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovednosť za plnenie podmienok vyplývajúcich zo servisných zmlúv
  • Koordinácia a riadenie vzniknutých požiadaviek na zákaznícku podporu
  • Koordinácia pracovníkov zákazníckej podpory
  • Manažment servisných zmlúv, supportných zákaziek a subdodávok
  • Príprava podkladov pre mesačnú fakturáciu servisných zmlúv
  • Príprava a kontrola procesov zákazníckej podpory
  • Pravidelné stretnutia so zákazníkmi + SLA reporting
  • Riadenie tranzícii zákazníkov do supportu
  • Kontrola a zlepšovanie kvality poskytovaných služieb supportu
  • Manažment servisných partnerstiev
  • Riadenie interných projektov supportu
  • Plnenie pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce

POŽIADAVKY:

  • Skúsenosť v odbore IT minimálne 3 roky
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • Silná orientácia na zákazníka, rozvinuté komunikačné zručnosti
  • Analytické a logické myslenie
  • Samostatnosť, flexibilita, proaktivita, organizačné zručnosti, plánovanie
  • Projektové riadenie a vyjednávacie zručnosti sú výhodou
  • ITIL v3 certifikácia je výhodou

ČO PONÚKAME:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť)
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete